Ada Mutfak Modelleri


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!


Bu Yazıyı Facebook’ta Paylaşın!

ada mutfak modeli 5 Ada Mutfak Modelleri

Mutfak için alanı büyük olan evlerde uygulanabilecek ada mutfaklar bir çok açıdan avantaj sağlıyor. Ada mutfaklarda orta kısımda bulunacak ocak ya da lavabonun kullanım rahatlığı ve aynı zamanda masa olarak kullanılması çok yönlü kolaylık sağlıyor.

Adanın alt kısmında yer alacak dolaplar ise elinizin altında bulunmasını istediğiniz malzemeler ve aletler için ideal konumda.

Mutfak adanın köşe yemek masası ile birleştirildiği model ise hoş ve yaratıcı fikirler arasında yerini alıyor.

ada mutfak modeli 7 Ada Mutfak Modellerimodern ada mutfak dekorasyonu Ada Mutfak Modelleriada mutfak modeli 3 Ada Mutfak Modelleri

Ada mutfaklar misafirlerinizi ayaküstü ağırlayabileceğiniz bir mekanda yaratıyor. Birkaç bar taburesi ya da sandalyesiyle siz yemek hazırlarken misafirlerinize atıştırmalıklar ve içecek ikram edebileceğiniz bir masa işlevide görecektir.

Ada üzerinde eğer ocak varsa davlumbaz bulunacağı durumlar haricinde aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Çiçekler ve aksesuarlarda burada yerini alırken özellikle yemek kitaplarınız için bir raf ya da stand ayırmayı unutmayın.

ada mutfak modeli 1 Ada Mutfak Modelleriada mutfak modeli 9 Ada Mutfak Modelleriada mutfak modeli 2 Ada Mutfak Modelleri

ada mutfak modeli köşe masa dekorasyon Ada Mutfak Modelleriada mutfak modeli 8 Ada Mutfak Modelleri

 


jQuery(‘.nrelate_default’).removeClass(‘nrelate_default’);


Bu yazıda neler var?


Etiketler: , , , ,

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!
Yorum Yapın!


Source Article from http://www.ikeamobilya.net/ada-mutfak-modelleri/

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!

En güzel havlu kenarları