Doğtaş Koltuk Takımları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

doğtaş mobilya caroline salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımlarıdoğtaş mobilya carmen salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Mobilya son yıllarda tasarım ve yenilikleriyle farklı bir duruş sergiliyor. Doğtaş Koltuk takımları modelleri ile de bu farkı görebiliyorsunuz. Doğtaş koltuk modelleri modern çizgileri ve hoş detayları ile hem size hemde gelen misafirlerinize hitap ediyor.

Doğtaş koltuk takımlarının fiyatları ortalama olarak 5000 TL civarında sayılabilir. İstediğiniz şekilde takımlar oluşturabilirsiniz. Örneğin üçlü ve ikili yerine iki tane üçlü koltuk alabilir bu şekilde farklı bir takım yaratabilirsiniz. Tabi ki fiyatı biraz daha farklı olacaktır.

doğtaş mobilya dream plus salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımlarıdoğtaş mobilya sofa damore salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımları

Modern tasarımlı salon koltuklarının yanısıra vintage tarzı modelleri de doğtaş koleksiyonunda bulmanız mümkün. Biraz daha klasik mobilyalardan hoşlanıyorsanız bu tarz tasarımlara bakmalısınız.

Doğtaş koltukları işlevsel tasarımlara da sahip; uzanma koltukları ve koltuk sırtının açılabildiği ve rahat etmenizi sağlamaya yarayacak bir çok farklı özellikte koltuk bulabilirsiniz.

doğtaş mobilya dolce belleza salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımlarıdoğtaş mobilya frame salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımları

Kumaş renk ve dokularıda farklılık gösteriyor. Kolay silinebilen hatta üzerine su döküldüğünde kumşa işlemeyen özelliklerde tekstil ürünleri ile üretilmişler.

Modern tasarımlardan hoşlanan ve bej, kahve, gri, beyaz, mor gibi renklerden hoşlananlar için doğtaş Mobilya koltuk takımlarına bakmanızı öneriyoruz.

doğtaş mobilya passione salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımlarıdoğtaş mobilya natura still salon oturma odası takımı Doğtaş Koltuk Takımları

 

Source Article from http://www.ikeamobilya.net/dogtas-koltuk-takimlari/

Daha önce kimse yorum yapmamış. İlk yapan siz olun!

Yorum Yapın!

En güzel havlu kenarları