Doğtaş Mobilya Köşe Takımları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Evimizde geniş alanlara duyduğumuz bir ihtiyaç söz konusuysa ve koltuklarımızın da tüm aile üyelerini ve arada sırada da olsa gelen misafirlerimizi barındıracak kapasitede olmasını istiyorsak, kesinlikle köşe takımı tarzında mobilyalar seçmeliyiz. Hem ortada daha geniş alan sağlar hem de daha çok insana konfor sunabilir. Doğtaş mobilyada mağazalarında sunduğu köşe mobilyaları ile size isteklerinizi sunacak kaliteyle sizi buluşturacak gibi görünüyor. Doğtaş Mobilya köşe takımları kesinlikle konforlu huzurlu ve mutlu evlere hitap ediyor. Sizde en yakın Doğtaş Mobilya mağazasında mobilya konfor ve dekorasyon anlamında istediklerinizi bulabileceğinizi unutmayın.
Doğtaş Mobilya ayrıca Doğtaş Mobilya salon takımlarıyla da evinize ve dolayısıyla salonlarınıza giriyor. Kaliteyi yakalamak için Doğtaş Mobilya kataloglarını inceleyerek eviniz için en uygun köşe takımları veya salon takımları arasından seçiminizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Haydi durmayın mutluluğu yakalayın. Mutlu olmanız için size satış öncesi ve satış sonrası bunun yanında ürün montajı gibi konularda birinci sınıf hizmet verecek Doğtaş Mobilyaları ziyaret edin.
Diğer Doğtaş Mobilya ürünleri ve en şık, en modern salon takımları, oturma grupları için dogtasmobilya.org arşivine göz atmanızı öneririz!

Fotoğraftaki köşe takımlarının ürün ölçüleri şöyle:

Köşe Kanepe 2.119,20 TL

Derinlik: 91.00 cm
Genişlik: 264.00 cm
Yükseklik: 90.00 cm

Köşe Kanepe (Yatak Konumu)

Berjer 480,00 TL

Derinlik: 86.00 cm
Genişlik: 83.00 cm
Yükseklik: 93.00 cm
doğtaş köşe takımları
doğtaş mobilya köşe takımları

Etiketler: , , , , , ,

"Doğtaş Mobilya Köşe Takımları" YAZISINA 2 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Doğtaş Mobilya Köşe Takımları'.

  1. Feride dedi ki:

    Her şey güzel de 2100 TL biraz fazla geldi. Biraz daha orta gelirli aileler için mobilya üretseler Doğtaş tadından yenmez.

  2. Selin dedi ki:

    Doğtaş köşe takımlarını komşum aracılığıyla duymuştum. Söylediği kadar da güzelmiş. Sade ve şık bir tasarımı var her ürününün.

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!

En güzel havlu kenarları